OSTATNIE SPOTKANIA W RAMACH DOFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW PROGRAMU FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH PROJEKTU "OD PIESZEGO DO KIERUJĄCEGO ..."

W dniu 15.11.2014r. realizując działanie publiczne odbyliśmy ostatnie spotkanie w ramach w/w projektu. Tym razem odbyło się ono w Gimnazjum nr 2 w Nowym Sączu przy ul.Szkolnej. Prelekcja zgromadziła prawie 90 słuchaczy - uczniów tej szkoły.

Podsumowanie projektu w kolejnych postach.

20141113_082757

20141113_082713

JEDNE Z OSTATNICH SPOTKAŃ W RAMACH PROGRAMU "OD PIESZEGO DO KIERUJĄCEGO ... "

W bieżącym tygodniu prezentowaliśmy zagadnienia dot. bezpiecznego poruszania się po drogach w 5 - u szkołach. W dniu 04.11.2014r. odwiedziliśmy  Gimnazjum w Jelnej, Gródku  i Podolu Górowa, gdzie wysłuchało nas prawie 150 uczniów. Z kolei dzień później byliśmy w Gimnazjum w Stróżach i Krużlowej. W sumie podzieliliśmy się własnym doświadczeniem z ponad 250 uczestnikami tych spotkań.
Jak zwykle rozdaliśmy opaski odblaskowe, które mamy nadzieję zwiększą bezpieczeństwo młodzieży poruszającej się po drodze.
 
Stróże:

Krużlowa Wyżna:

Jelna, Gródek, Podole Górowa:

DZIĘKI DOFINANSOWANIU ZE ŚRODKÓW PROGRAMU FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH ODWIEDZILIŚMY KOLEJNE CZTERY SZKOŁY !!!

Tym razem w ciągu ostatnich dwóch dni, z prelekcją nt. Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, w tym FIO -  Małopolska, Fundacji ARTS i Bezpiecznie Do Celu oraz zagadnień z przepisów ruchu drogowego, dotarliśmy do Gimnazjum nr 6 w Nowym Sączu przy ul. Piramowicza oraz w Świniarsku, Chełmcu i Trzetrzewinie. W sumie w spotkaniu udział wzięło prawie 250 uczniów.

Po napisaniu pre – testów nadchodzi czas na pytania. Z reguły młodzi słuchacze pytają nas o życiowe sprawy z jakimi spotkali się na drodze (np. jak mają się zachować na skrzyżowaniu, kiedy ruchem kieruje policjant).

Chcesz wiedzieć więcej – zapraszam do kolejnego posta.

DZIĘKI PROJEKTOWI...

...kolejni uczniowie brali udział w naszych prelekcjach. Tym razem odwiedziliśmy Gimnazja w Siołkowej, Kąclowej i Florynce udzielając cennych rad dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla ponad 200 uczestników tego ruchu.

Siołkowa:

 Kąclowa:

Florynka:

KOLEJNE SZKOŁY - UCZNIOWIE NA NASZYCH ZAJĘCIACH

W dniu 24.10.2014r. odwiedziliśmy kolejne szkoły, w których przeprowadziliśmy pogadanki. Są one kontynuacją programu „Od pieszego – do kierującego …”. Tym razem byliśmy w Gimnazjum w Siedlcach, Lipnicy  Wielkiej i Mogilnie. W zajęciach wzięło udział ponad 150 słuchaczy tych szkół.
Jak już wspominaliśmy program przebiega według schematu. Jego kolejną częścią po naszej prezentacji jest kolejny test (post – test). Są to te same pytania co w pre – teście (początek zajęć).  Na jego wypełnienie słuchacze mają ok. 10 – 15 min (12 pytań).  
Co dalej – zapraszamy do kolejnego posta.

Siedlce:

Lipnica Wielka:

Mogilno:

Przydatne linki

Zapraszamy do zakładki przydatne linki.

Wykonaj wpłatę on – line

Numer konta możesz znaleźć w zakładce KONTAKT

 

Facebook

Reklama

reklama 1

reklama 2

Licznik odwiedzin

Please install and enabled plugin Vinaora Visitors Counter firstly

Bądź na bieżąco!!!

hit sport reklama reklama