WYBÓR BRONI

WYBÓR BRONI:

 

 

12668-sigsauer-1911-nickiel-22lr-01

PISTOLET SIG SAUER 1911 NICKEL .22LR

Sig Sauer 1911 kal. 22LR to niemieckiej produkcji pistolet oparty konstrukcyjnie na budowie legendarnego amerykańskiego Colta 1911. Pistolet jest precyzyjnie i solidnie wykonany, dzięki czemu jest niezawodny. W zestawie znajdują się dwa magazynki i oryginalna walizka.

Dane pistoletu:

- długość broni: 220mm

- wysokość: 145mm

- szerokość: 32mm

- długość lufy: 128mm

- pojemność magazynka: 8 naboi

- masa pistoletu z pustym magazynkiem: 985 gramm

 

Astra A-100

 

Pistolet A-100 (Astra) - hiszpański pistolet samopowtarzalny.Został zaprojektowany na początku lat 90. głównie na rynek cywilny. Konstrukcja tej broni była oparta na pistolecie A-90. W latach 90. A-100 został przyjęty do uzbrojenia przez hiszpańską policję.

 

Cz75

 

Pistolet CZ 75 kal. 9 mm – rodzina czechosłowackich pistoletów samopowtarzalnych, produkowanych przez zakłady Česká Zbrojovka Uherský Brod (ČZUB) mieszczące się w miejscowości Uherský Brod. Zaprezentowany po raz pierwszy w 1975 r. na targach broni w Madrycie. Jego twórcą jest czeski konstruktor František Koucký. Broń w zamiarze miała być przeznaczona głównie na eksport, gdyż armia byłej Czechosłowacji używała wówczas pistoletu vz.52 (na nabój 7,62x25 mm vz.48), który w latach 80. zastąpiono pistoletem vz.82, strzelającym nabojem 9x18 mm vz.

 

b 1

 

Pistolet maszynowy Glauberyt, polski pistolet maszynowy, produkowany od połowy lat 80 XX wieku, przez Fabrykę Broni Łucznik w Radomiu. PM-Glauberyt jest samoczynną bronią indywidualną, przeznaczoną dla załóg wozów bojowych, pododdziałów zwiadu, służb specjalnych, policji oraz służb ochrony mienia. Powstało wiele wariantów i modyfikacji broni różniących się kalibrem i zastosowanym wyposażeniem. Największą modyfikacją jest model PM-98.

 

b 2

 

Karabin samopowtarzalny bocznego zapłonu COLT M4   z regulowaną kolbą. Pistolet rekreacyjny na amunicję bocznego zapłonu (mogą strzelać dzieci - odrzut minimalny) będący repliką legendarnej broni bojowej amerykańskiej armii. Karabinek M4 jest podstawową bronią Armii Amerykańskiej i ich kształt jednoznacznie kojarzy się z tą najnowocześniejszą armią świata. Firma Carl Walther słynąca z 125 letniej tradycji w produkcji broni wytwarza te modele w Niemczech. Odznaczają się one najwyższą jakością i niezawodnością.

 

b 3

 

Strzelba powtarzalna „Imperator” kal. 12/76 (produkcji niemieckiej) - jednolufowa powtarzalna broń strzelecka z systemem przeładowania „pump-action”, nazywane także „repeterem” , kaliber– 12/76, masa broni 3,2 kg, 5 nabojów.

Przydatne linki

Zapraszamy do zakładki przydatne linki.

Wykonaj wpłatę on – line

Numer konta możesz znaleźć w zakładce KONTAKT

 

Facebook

Reklama

reklama 1

reklama 2

Licznik odwiedzin

Please install and enabled plugin Vinaora Visitors Counter firstly

Bądź na bieżąco!!!

hit sport reklama reklama